Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sertleşme tedavisinde vakum yönteminin avantajları nelerdir?

27,884
kez izlendi
Puan: 3.50 / 5
Detaylı Açıklama

Sertleşme tedavisinde vakum yönteminin avantajları nelerdir?

Sertleşme tedavisinde vakum yönteminin avantajları amaca yönelik olması açısından önemlidir. Çok tercih edilmez çünkü organik sorunu gizler. Ancak sorunu anlık çözmek açısından kullanılabilir. Hepsi UZMANTV'de!


Sertleşme konusunda yaşanılan her türlü sorunda mutlaka bir doktora başvurulmalıdır. Bu hastalığın çok yaygın ve utanılacak bir durum olmadığı bilinerek tedavisinin yapılması önemlidir.

Sertleşme tedavisinde kullanılan yöntemler:
- Ağız (oral) yoluyla kullanılan ilaçlar
- Vakum cihazı
- Peniz içerisine enjeksiyon
- Penis protezi 

Sertleşme tedavi yöntemi olan vakum tedavisi çok tercih edilmemekle birlikte sonuca yönelik bir tedavi yöntemidir. Sertleşme sorunu ne olursa olsun tüm vakum yöntemi tüm hasta gruplarında uygulanan bir tedavi yöntemidir. Vakum pompası elle veya pille çalışır. Negatif basınç ile penis yeterli ereksiyona getirildiğinde vakum cihazın üzerine takılan silikon halka penis köküne kaydırılarak penisten kanın kaçışı engellenir ve ereksiyon devam etmiş olur. Silikon alet geri çekilerek penis birleşme için hazır hale gelmiş olur. 

 Vakum yöntemi ile penise uygulanan negatif basınç ve penis köküne koyulan bant yardımı ile anlık olarak hasta ihtiyacını görmüş olur. Bunun yanında sertleşme sorununa neden olan organik bir sorunsa vakum tedavisi ile bu problemi maskelenmiş olur. Burada temel amaç organik problemin çözülmesi ama yinede buna rağmen sonuç isteyen hastalarda vakum tekniği kullanılabilen bir tedavi yöntemidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat