Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sertleşme sorunu şok dalgası (ses dalgası tekniği) ile tedavi edilebilir mi?

16,844
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sertleşme sorunu şok dalgası (ses dalgası tekniği) ile tedavi edilebilir mi?

Sertleşme problemi ses dalgası kullanılarak, ED1000 tedavisi ile tedavi edilebilir. Bunu yapabilmek için öncelikle hastanın ürolog tarafından değerlendirilmesi, gerekli bilgilerin alınması, özgeçmişinin ayrıntılı olarak dinlenmesi ve kendisine eşlik eden sistemik hastalıkların varlığı veya psikolojik faktörlerin olup olmadığının araştırılması gerekir. 

ED1000 tedavisine başlanmadan önce geçirilmiş ameliyatlar, alışkanlıklar ve kullanılan ilaçlar gibi kriterler detaylı bir şekilde araştırılmalıdır. Çünkü tüm bu etkenler tek tek veya birbirini etkileyerek sertleşme sorununa yol açıyor olabilir. 

Daha sonra hastaya uluslararası geçerliliği olan bir ereksiyon fonksiyon durumu ile ilgili bir form doldurulur. Hastanın ne derece bir probleminin olduğu detaylı olarak not edilir. Hastadan daha sonra, hormon faktörlerinin de görülebileceği birtakım kan testleri, penisteki damarların incelenebilmesi, organik faktör olup olmadığını anlamak için renkli penis ultrasonu istenir. 

Tüm değerlendirmeler bir araya getirildiğinde hastada bir skala oluşturulur ve hastanın ED1000 tedavisine uygun olup olmadığı detaylı olarak hastayla paylaşılır. Kabaca söylemek gerekirse, her hasta ED1000 tedavisi alabilir fakat burada en önemli şey hastada var olan problemlerin detaylı bir şekilde bildirilmesi, tedavinin hastaya yüzde olarak getirisinin detaylı olarak aşağı yukarı açıklanması ve sonuçlarının hastaya ne derece faydalı olup olmayacağının belirtilmesi gerekir.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat