Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sertleşme sorunu nedir?

135,074
kez izlendi
Puan: 4.73 / 5
Detaylı Açıklama

Sertleşme sorunu nedir?

Sertleşme sorunu, bir cinsel ilişkiyi sürdürecek şekilde, bir vajinaya giriş sağlanacağı kadar sert olmayan penis veya ilişki bitmeden erkeğin yumuşaması ve vajinaya girememesine olarak tanımlanır. 

Sertleşme sorunu

Sertleşme sorunu boşalma anından hemen önce de yaşanabilir. Bu nedenle sertleşme problemine ilişkin bir sıralama yapmak mümkün değildir. Temel olarak cinsel ilişkiyi tamamlamayacak kadar sertliğini koruyamama  durumu sertleşme sorunu olarak tarif edilmektedir.

Stres, günlük olaylar veya başka nedenlerle zaman zaman herkes sertleşme problemi yaşayabilir. Bir kez yaşanan sertleşme sorunu, sertleşme problem olarak ele alınmaz. Fakat erkekler tarihsel ve toplumsal rolleri nedeniyle bu durumu kafalarında sorun haline getirerek bir digger sertleşme sorununa zemin hazırlamış olurlar. 

Bir sertleşme sorunundan bahsetmek için 2 - 3 haftalık süreçte sertleşme probleminin devam etmesi gerekir. Bir aydan uzun süre devam eden sertleşme sorunu tedavi edilmelidir. Hepsi UZMANTV videolarında!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat