Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sert bir cisimle mastürbasyon yapmak zararlı mıdır?

301,538
kez izlendi
Puan: 4.56 / 5
Detaylı Açıklama

Sert bir cisimle mastürbasyon yapmak zararlı mıdır?

Kadınlarda sert bir cisim ile mastürbasyon yapmak zararlı olabilir. Tabii ki bu cismin sertliğine ve mastürbasyon yapan kişinin gücüne de bağlıdır. Yabancı bir cismi vajinaya yerleştirdiğinizde sert müdahalelerden kaçınmanız gerekir. O anın hazzı ile gitme gelme hareketlerini çok sert yaparsanız vajinal bölgeye hasar verebilirsiniz. Bu da vajinal bölgede kanamalara ve acıya neden olabilir. Bir de kullandığınız sert aletin veya seks oyuncağının büyüklüğü önemlidir. Orgazmı artırmak ve frekansı yükseltmek amaçlı özellikle kadınlar daha büyük sert cisimler seçebilir. Eğer mastürbasyonda kullanacağınız cisim çok sert ise bu cismin çok büyük olmamasına, özellikle vajinanıza uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir. 


Vajinal veya klitoral mastürbasyonda kullandığınız cisimlerin kesici aletler olmamasına ve vajinanızdan içeriye soktuğunuz materyalin mutlaka tutulup dışarı çekilebilir bir yapıda olmasına dikkat edin. 

Tüm bunlara ek olarak, unutulmamalıdır ki, bakire kızlarda mastürbasyon sırasında vajinal mastürbasyon kızlık zarına zarar verir. Bununla birlikte klitoral uyarılar sırasında fark etmeden kızlık zarına zarar verebilme ihtimaline karşı da kontrol edilemeyecek boyutlarda veya sertlikte sert malzemeler kullanılmaması gerekir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat