Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Selülit tıbbi tedavi dışında hangi yöntemlerle geçer?

42,352
kez izlendi
Puan: 4.33 / 5
Selülit tıbbi tedavi dışında hangi yöntemlerle geçer?
Spor selülite karşı tabii ki çok büyük bir destektir. Beslenme tarzıyla, sporla selülitte önemli bir yol kat etmek mümkündür.

Fakat zaten derinin altındaki bölgede dolaşım sorunu ve ödem olduğu için, burada bir emilim problemi de görülür. Emilim sorunu olan bölgelere krem sürerek, o bölgedeki selüliti kaybetmek mümkün değildir.

Bakım kremleri işe yarıyor mu?

Sürdüğümüz kremlerin oradan emilmesi mümkün değildir. Ancak biz bunları vücut bakımı sınıfına koyarız. Deri daha düzgün gözükür mü? Gözükür. Ama sıkınca oluşan portakal kabuğu görüntüsü kremlerle geçmez. Çünkü bu kremler derinin altındaki ödemi çözmeye etkin değildir.

Bu kremlerin hiç etkisi yoktur, boşuna sürmeyin demiyorum. Fakat bu kremlerle o ödemi çözmek mümkün değildir. Ödemin çözülmesi için mutlak ve mutlak daha fazla su alınması, daha fazla hareket edilmesi ve ödemin gerek vakum ve basınçla, gerek ilaçlarla çözülmesi şarttır. Ödem çözülmezse selülitten kurtulunmaz.
Moda & Güzellik Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat