Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seks yaparken hoşlanmadığımız durumları partnerimize mutlaka söylemeli miyiz?

5,558
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Seks yaparken hoşlanmadığımız durumları partnerimize mutlaka söylemeli miyiz?

Seks yaparken hoşlanmadığınız şeyleri mutlaka partnerinize söylemelisiniz. Cinsellik esnasında değil de bunu ayrı bir zamanda söylemeniz önemlidir. Kişinin partnerinin isteklerini sorması ve kendi isteklerini söylemesi gerekir. 

Hiç bir erkek kadının cinsellik esnasında kadının istediği şeyleri bilemez. Aynı şey kadın için de geçerlidir. Genetik yapımız, kişiliğimiz kadınla erkek arasında değişir. Bu nedenle kişilerin akıllarına takılan her şeyi, partnerinizde rahatsız olduğunuz şeyleri, huzursuzluk yaratan şeyleri ve de mutlu eden davranışları paylaşmak çok önemlidir. 

Cinsellikle ilgili sorunlar konuşamamaktan kaynaklanır. Mutlu olmak ve etmek açısından da düşünülünce aynı şey önemlidir. Onu mutlu etmek ve mutlu olmak adına da cinselliği paylaşmak önemlidir.

Sekste konuşmak, düşünceleri dile getirmek yapılmalıdır. Son 6 saat kuralına göre son altı saat söylenen sözler kişinin zihninde kalır ve kişi bunları yapmak ister. Son 6 saatte yaşananları ve istekleri partnere söylemek bu yüzden çok önemlidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat