Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seks için uygun ortam nasıl yaratılır?

273,768
kez izlendi
Puan: 4.35 / 5
Detaylı Açıklama

Seks için uygun ortam nasıl yaratılır?

Genel olarak kesin olarak söylenebilecek ideal bir ortam yoktur. Bu insandan insana değişir.

Kimi insan için asansörde sevişmek çok uyarıcıyken, başka biri havuzun içinde sevişmek ister.

Dolayısıyla insanlar için genel olarak en ideal ortam şöyle olmalıdır, mekanda kırmızı ışıklar hakim olmalıdır diye net bir şey söylenemez. 

Genel olarak rahatsız edici unsurlar daha ortaktır. Neler olsun diye sorduğumuzda cevaplar büyük çeşitlilik gösterirken, neler olmasın sorusuna verilen cevaplarda daha çok ortak yan vardır.

Örnek vermek gerekirse, evde başka insanların varlığı tedirginlik verebilir. Ebeveynlerin varlığı, seslerinin duyulacağı korkusu genellikle çiftleri rahatsız eder ve konsantrasyonun çok çabuk bozulmasına neden olur. 

Pis bir ortam, her zaman rahatsız edicidir. Tabi, özel olarak pislik sevmek de söz konusu olabilir. Eğer ki pis olsun diye özel bir zevk söz konusu değilse genellikle insanlar pislikten rahatsız olur. Gürültü bir başka rahatsızlık sebebi olarak karşımıza çıkabilir. Bunların dışında uygun ortam tanımı son derece kişisel bir şeydir. 

Kimi insan bazı müzikleri uyarıcı bulur, kimi insan özel ışıkları uyarıcı bulur, kimi insan şöminenin kenarını uyarıcı bulur, kimi insan banyoda sevişmeyi daha uyarıcı bulur. Bu tamamen insandan insana çeşitlilik gösterir.

Çiftler birbirlerini sevmedikleri fantezilere zorlamak yerine, kendilerine uygun, her iki tarafında rahatsız olmadığı fantezileri tercih etmelidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat