Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seçtiğim duvar renginin bana ve evime uygun olduğunu nasıl anlarım?

11,019
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Seçtiğim duvar renginin bana ve evime uygun olduğunu nasıl anlarım?

Filli Boya Coloration serisinin en önemli yaklaşımlarından bir tanesi mekanlarla insanları birleştirme niteliği. Bunu çok önemsiyoruz çünkü her mekanın ve bireyin bir karakteri bulunuyor. Bazen çok sevdiğiniz ve sempati duyduğunuz renkler aslında mekan için doğru olmayabilir. Çünkü uzun yıllar birlikte yaşayacağınız renk seçimi sizi yorabilir, bunaltabilir. En doğru renk seçimi sizi yormayacak, dinlendirecek, motive edecek renklerdir. Rengi seçerken kişisel tercihleriniz dışında uzmanından destek almanız. Her renk farklı renklerle ya da farklı tonlarla kullanıldığında farklı bir etki verecektir. 

AlpinaSilan Silikonlu İç Cephe Boyası

- AlpinaSilan Silikonlu İç Cephe Boyası ile yüzeyler kolay silinir; pürüzsüzdür, leke tutmaz. Evinizin renkleri ilk günlü canlılığını hiç kaybetmez. 

- Filli Boya bayilerinde bulabileceğiniz Coloration renklerini yaşam alanlarınıza en yüksek performansla taşımak için AlpinaSilan İç Cephe Boyası'nı tercih edebilirsiniz.

Mavinin, yeşilin onlarca tonu olduğu gibi, insanların üzerinde tüm renklerin tonlarının nüanslarının etkileri çok farklıdır. Mavinin beyaz ya da sarı bazlı özel bir tonu sizi mutlu, huzurlu kılar, sizde barışçıl bir etki sağlarken mavinin başka bir tonu sizi agresif kılabilir, bir sonraki güne dingin bir şekilde hazırlamayabilir. 

Biz, Filli Boya Coloration serisi olarak ve dünya renk uzmanları olarak renk seçimlerinde inandığınız, güvendiğiniz ve teslim olabileceğiniz uzmanlara danışmanızın mekanlar için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. 

Renklerin onlarca tonu, sezonların, yılların değişken yapılarının olduğunu unutmayarak aslında sizi bir sonraki güne hazırlamak temel hedefimiz. 

Yaşadığımız mekanlar aynı zamanda yaşlandığımız ve bir ömrü paylaştığımız mekanlar. Doğru rengi seçmek yarın için bizi dinlendiren, motive eden, üretken kılan mekanları hazırlar. Bu mekanlar içinde yaşar, varoluruz. Renk uzmanları ile birlikte yaşamınız içerisinde her rengi seçerken Fili Boya Coloration serisinde de kozmosun bir parçası olduğumuzu anımsatarak evrenin sihirli tüm renklerini yeni sezon için hazırladık ve sizin gibi özel karakterlere sunmuş olduk.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat