Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sanal ofis nedir?

14,667
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sanal ofis nedir?

Sanal ofis, aslında fiziki anlamda var olan ama kiralayan kişinin aktif olarak kullanmadığı bir ofis şeklidir.Siz dışarıda işlerinizi takip ederken, arkanızda sizi ofisten destekleyen bir ekip olduğunu düşündüğünüzde daha rahat anlaşılması mümkündür. Örneğin işlerinin büyük çoğunluğunu internetten yürüten, sürekli sahada olan kişiler ya da home ofis çalışan kişiler için sanal ofis kullanmak ideal bir çözümdür.

Sanal ofis hizmeti almak isteyenler için süreç nasıl oluyor diye de merak edilebilir. Onları da şöyle sıralayabiliriz.

Öncelikle vergi mükellefi olan herkes kurabilir. Şirketi açacak kişi gereken tüm evrak süreçlerini kendisi yerine getirir. Maliyeye bildirim yapıldıktan sonra kontrol ve aktivasyon için tanımlanan sanal ofis sağlayıcının adresinde bulunulması yeterlidir.

Sanal ofis almak isteyen firma ve hizmet sağlayıcı firma arasında  genelde yıllık olarak sözleşme yapılır. Tek model tek fiyat olabileceği gibi, çeşitli sanal ofis paketleri de olabilir. Sözleşme süresi boyunca ekstra bir maliyet ile karşılaşıp karşılaşmamanız sizin seçeceğiniz pakete bağlıdır. Sanaldan hazır Ofise yükseltme yapılabilir.

Örneğin SmartOffice olarak bizim de Silver, Gold, Platinum adlı paketlerimiz vardır. Minimum paket, Temmuz 2016 itibari ile 250 TL'dir ve sekreterlik, sabit numara tahsisi ve yasal iş adresi gibi temel ihtiyaçları kapsamaktadır. Bu ve benzeri paketlerden yararlanarak sanal ofisten faydalanılabilir.

Videoyu Göster

İş & Para Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat