Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung HW-F751 Sound Bar Ev Sinema Sistemi özellikleri nelerdir?

1,378
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung HW-F751 Sound Bar Ev Sinema Sistemi özellikleri nelerdir?

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin 18. bölümünün son ürünü Samsung HW-F751 Sound Bar Ev Sinema Sistemi. Televizyonunuza yakışacak şık metal tasarımı, kolay kurulmu ile sağladığı zaman ve efor tasarrufu, sıcak ve zengin hi-fi ses kalitesi, eğlenceyi ikiye katlamak için kablosuz olarak bağlanma ve paylaşım seçenekleri ile özellikle evinde film ve dizi keyfi yapanların, konser kaydı izlemeyi sevenlerin tam aradığı bir ürün olan Samsung HW-F751 Sound Bar Ev Sinema Sistemi hakkında merak ettiğiniz her şeyi Rahşan Gülşan'ın videosundan öğrenebilirsiniz. 

Genel özellikler

Odayı Samsung Soundbar'in sıcak ve zengin renkleriyle doldurun. Lambalı Amfi, en temiz ve saf sesi sağlamak için gereksiz gürültüyü filtreler. Siz en sevdiğiniz filmi veya diziyi izlerken ya da en sevdiğiniz şarkıyı dinlerken odanın içinde sıcak, zengin ve her tarafı kaplayan bir ses yayılır. Soundbar ve lambalı amfi sayesinde her şeyi mükemmel duyacaksınız.

SoundShare ile daha iyi ses elde etmek için televizyonunuzu ve Soundbar?ı bağlayın. Soundbar ve televizyon arasında yer kaplayan kabloların olmaması, yaşam ortamınızda temiz bir görünümün olmasını sağlarken her iki sistemin ince ve şık tasarımını ortaya çıkarmanızı sağlar. Soundbar?ı ve televizyonu tek bir televizyon kumandasından kolayca kontrol edin. Bluetooth veya HDMI bağlantısı ile aynı anda televizyonunuzun ve Soundbar'in sesini açıp yönetebilirsiniz. * SoundShare, sadece seçilen Samsung 3D televizyonlarda mevcuttur. [2013] LED Serisi 6400 veya daha üstü ve PDP Serisi 5500 veya daha üstü. (6200 Modelinde geçerli değildir) [2012] LED Serisi [ 6100 ] veya daha üstü ve PDP Serisi 550 veya daha üstü.

Şık tasarımlı Samsung Soundbar'dan çıkan sıcak ve zengin sesleri dinleyin ve izleyin. Soundbar'in metal tasarımı, dekorunuzu eşsiz kılar ve Samsung televizyonunuzu da mükemmel tamamlar. Eğlence bileşenlerinize modern bir görünüm ve şık bir hava katar. Müziğin sesi yükselirken Lambalı Amfi?nin parlayışını izleyin. Kablosuz çerçeve sayesinde Soundbar'ın kurulumu kolaydır ve mükemmel ses çıkarırken temiz ve şık bir görünüm yaratır.

Soundbar'ı duvara monte ederek alanınızı mümkün olduğunca genişletin ve televizyonun önüne orta eşyası olarak yerleştirin. Dahili kurulum sensörü, hoparlörün konumunu otomatik olarak algılar ve sesi maksimum çıkış ve optimum ses kalitesi için kalibre eder. Bu akıllı ses sistemi, her nerede olursa olsun kesinlikle tarzınızı ve yüksek ses kalitesini uyumlu hale getirecek.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat