Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Galaxy Tab ile neler yapabiliriz?

8,258
kez izlendi
Puan: 3.75 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Galaxy Tab ile neler yapabiliriz?

Samsung Galaxy Tab temel olarak bir tablet bilgisayardan beklenen hemen her işleve sahip. Galax Tab ile internette gezinebilir, video izleyebilir, email alıp gönderebilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab, Google'ın mobil cihazlar için geliştirdiği Android işletim sistemini kullanıyor. Bu da, Google Play'deki yüzbinlerce uygulamayla birlikte kullanıcılara Tab'i diledikleri şekilde kişiselleştirebilme imkanı sunuyor.

Bunun yanından Samsung Galaxy Tab'in yazılımına dahil olan bazı araçlarla istediğiniz fotoğraf ve videolar üzerinde düzenleme yapabiliyorsunuz.

Galaxy Tab'in en önemli parçalarından biri olan S-PEN ve çizim yazılımı sayesinde Tab'le resim ya da grafikler hazırlayabilmeniz ve bunları istediğiniz gibi düzenlemeniz mümkün.

Samsung Galaxy Tab'in Android işletim sistemine sahip olması da kullanıcılarına oyunlardan e-posta yazılımlarına kadar yüzbinlerce farklı uygulamayı kullanma imkanı tanıyor.

Bu arada iş yaşamında sıkça kullandığınız Office yazılımlarını da Samsung Galaxy Tab ile açıp düzenlemeniz, toplantılarda sunumlar yapmanız ya da belgelerinizi herhangi bir yazıcıyı kullanarak kolayca yazdırabilmeniz mümkün. Cihazın e-kitap okuyucu olarak da kullanılması kullanıcıları için önemli bir avantaj sağlıyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat