Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Galaxy S3 ile neler yapabiliriz?

42,635
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Galaxy S3 ile neler yapabiliriz?

Samsung Galaxy S3 temel olarak bir akıllı telefondan beklenen hemen her işleve sahip. Samsung Galaxy S3 ile internette gezinebilir, fotoğraf ve video çekebilir, video izleyebilir ya da email alıp gönderebilirsiniz.

Samsung Galaxy S3, Google'ın mobil cihazlar için geliştirdiği Android işletim sistemini kullanıyor. Bu da, Google Play'deki yüzbinlerce uygulamayla birlikte kullanıcılara Note'u diledikleri şekilde kişiselleştirebilme imkanı sunuyor.

Akıllı telefon pazarının en önemli karakterlerinden olan Samsung Galaxy S3, akıllı yüz tanıma fonksiyonuna sahip. Sahibiyle göz teması kurma becerisi de olan Samsung Galaxy S3, ekrana bakıldığı sürece açık kalarak sahibiyle etkileşime girebiliyor.

Samsung Galaxy S3, harekete duyarlı sensörleri sayesinde hareketle kontrol edilebiliyor. Mesela aramak istediğiniz kişiyi rehberden bulduktan sonra sadece telefonu kulağınıza götürerek telefon görüşmesini başlatabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3, sesli kontrol konusunda da rakiplerinden daha üstün bir görüntü sergiliyor. Bu da kullanıcıyı yazı yazarken klavye kullanmak zorunda bırakmıyor. Mesela, WhatsApp üzerinden bir arkadaşınıza mesaj yazacaksınız. Bunun için klavyedeki mikrofon simgesine tıkladıktan sonra yazmak istediklerinizi söylemeniz yeterli. Samsung Galaxy S3 konuşmalarınızı sizin için yazıyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat