Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Galaxy Note 4'ün özellikleri nelerdir?

13,414
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Galaxy Note 4'ün özellikleri nelerdir?

Samsung Galaxy Note 4'ün üst düzey ekranının (Quad HD Super Amoled Ekran) keskin renk doygunluğu ve 5,7" Quad HD Super Amoled ekranın yüksek kontrastı ile sanki gerçek hayata bakıyormuşsunuz gibi akıcı ve canlı renkler hissedersiniz. Yüksek çözünürlük müthiş bir izleme deneyimi sunar. İnternette gezinme ve e-kitap okumak için optimize edilebilir.

Gelişmiş kamerası ile parlak ve net görüntüler

Karanlık diye endişelenmeye gerek yok, Samsung Galaxy Note 4 ile arka ve ön kamerayı kullanarak daha parlak ve daha net görüntüler çekebilirsiniz. 3,7 MP F1.9 lensli kamera ve 16 MP Akıllı OIS arka kamera hayatınızın her anında hatta karanlık ortamlarda bile size en iyi fotoğrafları sağlar.

S Pen ile akıllı seçim özelliği

Akıllı seçim özelliği sunan S pen ile herhangi bir metni, ekran veya uygulamadan istediğiniz içeriği kolayca seçebilirsiniz. Seçtiklerinizi bir araya getirdikten sonra tek bir adımda hem paylaşıp hem de kaydedebilirsiniz.

Not almak için yeni bir yol: Fotoğraf Notu

Fotoğraf notu ile kendi notlarınızı alın. Fotoğraf Notu içeren fotoğraflar çekin ve analogu anında dijitale dönüştürün. S Pen ile kolayca notları düzenleyebilir, renkleri değiştirebilir ve notlar ekleyebilirsiniz.

Gelişmiş S Pen

Gerçek kalem gibi hissettiren gelişmiş dokunma ve yazma hissi ile S Pen gelişmiş basınç hassasiyeti sayesinde gelişmiş dijital el yazısı deneyimi sunuyor. S Pen ile daha keskin detaylarla yazımınızı zenginleştirebilirsiniz.

Serbest Akış ve Doğal Çoklu Görev

Daha fazla kolaylık sağlayan sezgisel kullanım. Basit hareketlerle tek bir ekranda aynı anda birden fazla uygulama yönetme esnekliği kazandıran çoklu pencere özelliği

Hızlı şarj, yüksek pil kapasitesi

Akıllı telefonlarda en can alıcı özellik şarj süreleri... Şarj hızındaki artış sayesinde Galaxy Note 4 için atıl kullanım süresi önemli ölçüde azalmış durumda. Yaklaşık 30 dakika içinde genellikle 55 dakikalık bir süreç olan sıfırdan %50 şarja ulaşmak mümkün. Tek yapmanız gereken prize takmak ve diğer küçük işleriniz ile ilgilenmek. Eğer dar zamanda şarjınızı daha uzun kullanmak istiyorsanız Samsung Galaxy Note 4'ün ultra güç tasarrufu modunu kullanabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat