Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Galaxy Note 2'de uygulama nasıl silinir?

7,696
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Galaxy Note 2'de uygulama nasıl silinir?

Android işletim sisteminde bir uygulamayı menüden silmek onu telefonunuzdan tamamen sildiğiniz anlamına gelmez. Uygulamayı tamamen kaldırmak için yapmanız gereken bazı işlemler var.

Eğer bir uygulamayı telefonunuzdan kaldırmaya karar verdiyseniz bunun için önce Ayarlar menüsünü açın. Buradaki Uygulama Yöneticisi bölümüne girin. Telefonunuzdaki uygulamalar listelenecektir. Listeden silmek istediğiniz uygulamayı seçin. Şimdi karşınıza çeşitli seçenekler çıkacak. "Durmaya Zorla" seçeneği program çalışıyorsa kapatmanızı sağlar. Önce uygulamayı buradan durdurun. Sonra "Kaldır" tuşuna dokunun. Çıkan uyarıya "Tamam" deyin. Artık bu uygulamadan sonsuza kadar kurtuldunuz.

Uygulamalar bölümünden telefonunuza sonradan yüklediğiniz uygulamaları kaldırabilirsiniz. Cihazınızın üreticisi Samsung'un telefonunuza yüklediği uygulamaları veya Android işletim sistemindeki bazı yerleşik uygulamaları uygulama yöneticisi üzerinden silmeniz mümkün değil.

Telefonunuzda cihaz üreticinize ait uygulamaları silmek isterseniz telefonunuza daha karmaşık bir takım işlemler uygulamanız gerekr. Ancak cihazınızın garanti dışı kalmasına yol açabileceği için bu tür işlemleri yapmadan önce birkaç kez düşünmekte fayda var.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat