Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Galaxy Note 2'de aynı ekranda iki uygulamayı birden nasıl açabiliriz?

3,916
kez izlendi
Puan: 1.50 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Galaxy Note 2'de aynı ekranda iki uygulamayı birden nasıl açabiliriz?

Android işletim sistemine sahip Samsung Galaxy Note 2'de aynı ekranda iki uygulamayı birden çalıştırmanız mümkün. Yani bilgisayarda olduğu gibi, bir yandan gelen e-postaları okurken bir yandan da video izlemeye devam edebilir veya bir yandan Facebook'ta arkadaşlarınızla sohbet edip bir yandan Twitter'da neler olup bittiğini takip edebilirsiniz.

Telefonunuzda aynı anda iki uygulamayı ekranda görmek için çift ekran özelliğini aktif hale getirmeniz gerekir. Bunun için ekranınızın üst kısmındaki menüyü açın. Buradaki menüde Çift Ekran özelliğini tıklayarak aktif hale getirin. Eğer bu seçenek menüde yer almıyorsa Ayarlar menüsündeki "Ekran" seçeneklerine girerek, çift ekran açıp kapatma seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Çift ekran özelliğini aktif hale getirdikten sonra kullanmak için yandaki açılır menüyü de aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bunun için "Geri" tuşuna bir süre basılı tutun. Şimdi herhangi bir uygulamayı çalıştırın. Uygulama tam ekran olarak çalışacaktır.

Şimdi yandaki menüyü açın ve buradan çalıştırmak istediğiniz uygulamayı tutup ana ekrana sürükleyin. Ekranın ikiye bölündüğünü ve iki uygulamanın da çalıştığını göreceksiniz. Artık ikisini birden kullanabilirsiniz. Ayrıca ortadaki çubuğu aşağı yukarı hareket ettirerek hangi uygulamaya ne kadar ekran ayıracağınızı da ayarlayabilirsiniz.

Herhangi bir uygulamayı tekrar tam ekran haline getirmek için geri tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Videoyu Göster

Teknoloji Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat