Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç tipimize göre farklı bakım ürünleri mi kullanmalıyız?

15,338
kez izlendi
Puan: 4.44 / 5
Saç tipimize göre farklı bakım ürünleri mi kullanmalıyız?
Saç bakımında saç tipine göre ürün kullanmak çok önemlidir. Eğer saçlarımız çok çabuk yağlanıyorsa, saç uçlarında kırıklar varsa, seçeceğimiz şampuan saç diplerindeki yağlanmayı önleyecek ve uçlardaki kurumayı engelleyecek bir şampuan olmalıdır. Saç uçları için ayrı bir bakım kürü de kullanılabilir.

Saçların dibine doğru kepek oluşumu varsa, kepeklenmeyi önleyici bir şampuanla işe başlayıp, saç uçları için de protein takviyesi sağlayabilecek ürünler kullanılabilir.

Saçlarımız eğer boyalı ise, boyadan dolayı saçlarımızda bir kuruma mevcutsa rengine ve kuruluk seviyesine göre bir maske kullanılması tavsiye edilir.  

Saçlarımızda röfle ve perma gibi çok ağır kimyasal işlemler varsa, saç için kullanılacak şampuan ve maskeler mutlaka protein içermeli ve saçın protein yapısını güçlendirmelidir. Ayrıca saç uçları keratin kullanılarak desteklenirse saçların çok daha mükemmel bir görünüme sahip olduğu görülebilir.
Moda & Güzellik Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat