Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç dökülmesine karşı Trixowell serum ne kadar sürede sonuç verir?

8,094
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Saç dökülmesine karşı Trixowell serum ne kadar sürede sonuç verir?

Trixowell serum içerisinde diğer saçı canlandırıcı ürünler içerisinde kullanılan aktif maddeler saçı kökten uyarır ve saçın büyüme serpilme evresini uzatırlar. Saçın yaşam döngüsüne bakıldığında, saçın büyüdüğü, saçın serpildiği, kalınlaştığı bir anajen fazı büyüme fazı vardır. Bu faz yaklaşık 3 - 5 yıl arası devam etmektedir. Saçın normal hayat evresi içerisinde döküldüğü, duraksadığı ve koparak düştüğü evren vardır. telajen ve katajen faz olarak adlandırılır. Bu faz, yani saçın duraklama ve dökülme evresi yaklaşık 3- 5 ay arasında sürer ya da 2 - 3 ay arasında sürüyor, kişiden kişiye değişebilir. 

Saçı kökten uyaran ürünü verildiği zaman Trixowell serumu içerisinde saçının büyüme evrenini uyarmak için kullanılan kök ucu teknolojileri, bitkisel kök uçları teknolojileri vardır. Bunun geriden alınması saçın köküne gitmesi, kan dolaşım ve etkilemesi ve katajen fazı azaltması ve etki göstermesi 2 - 3 ay sürebiliyor. Trixowell serumun içerisinde bulunan doğal maddeler 3 ile 4 içerisinde saçları gençleştirir, parlaklığının ve miktarının artmasına yardımcı olur. Serumu kullanmaya başladıktan sonra, düzgün kullanılmaya başlandığında bugünden yarına sonuç göremezsiniz. 1 - 2 hafta içerisinde sonuç görmeniz imkansızdır, iyi uygulama sonucunda 2- 3 ay içerisinde saçlarda ciddi bir değişiklik görülebilecektir.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat