Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rusya'ya nasıl gidilir?

23,076
kez izlendi
Puan: 4.95 / 5
Rusya'ya nasıl gidilir?
Türkiye'den Rusya'ya gitmek için birden fazla yol tercih edebilirsiniz. Uçakla Moskova'ya ya da St. Petersburg'a gidebileceğiniz gibi, trenle de Rusya'ya ulaşabilirsiniz. Rusya'ya gitmek için bütçenize göre farklı yöntemler seçebilirsiniz. Tabii ki en kolay yol havayolunu kullanmak. Rusya'ya giderken Rus Devlet Havayolları Aeroflot, Türk Hava Yolları ve charter uçuş yapan bazı havayollarını tercih edebilirsiniz. Bu havayolları ile Moskova'ya 2,5 saat, St. Petersburg'a ise 4 saat içerisinde ulaşabilirsiniz.

Rusya'ya ulaşım için tercih edebileceğiniz bir diğer yol ise tren. Türkiye'den kalkan ve tüm Rusya'yı gezen trenleri tercih edebilirsiniz. Trenle Rusya'ya gitmek için Trans Sibirya trenini tercih edebileceğiniz gibi, İstanbul ? Moskova seferini yapan trenlerle de yolculuk yapabilirsiniz. Rusya'ya trenle yolculuk lüks olmasa da son derece hesaplı.

Rusya'ya otobüs ya da arabayla gitmek mümkün olsa da oldukça zor. Deniz yoluyla ise Karadeniz'den Rusya'ya geçebilir, oradan tren veya otobüsle gitmek istediğiniz şehre ulaşabilirsiniz.
Yaşam Kanalı Hepsini Gör
Gusül abdesti nasıl alınır?
Eski İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat