Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Riga'da nasıl bir gece hayatı var?

4,555
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Riga'da nasıl bir gece hayatı var?

Riga'da çok renkli ve hareketli bir gece hayatı vardır. Çok çeşitli seçenekler arasından Club Essential, Fashion Club ya da Skyline Bar gibi meşhur gece kulüplerini tercih edebilirsiniz

Riga'da gece hayatı akşam saat 21:00'den sonra başlar ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Eğer Mayıs veya Haziran aylarında Riga'yı ziyaret ederseniz, gün çok uzun sürdüğü için gece hayatınız da daha geç başlayacaktır, çünkü Riga kuzeyde yer alır ve yılın bu aylarında güneş gece 12'de batar.   

Rigalı gençler geceleri kulübe çıkmadan önce uzunca bir süre hazırlanırlar. Dolayısıyla akşam saatlerinde sokaklarda çok sayıda şık giyimli insanlarla karşılaşmanız mümkündür.

Riga'da, aynı ağlence mekanı içinde farklı seçenekler sunan odalarıyla bilinen kulüpler de vardır. Bu tarz yerlerde, kulübün bir bölümünde Rock müzik dinleyenler bulunurken bir bölümünde Salsa yapanlara rastlayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat