Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Psikolojik astroloji ne işe yarar?

101
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Psikolojik astroloji ne işe yarar?

Psikolojik astroloji, hayatta nereye gittiğimiz ve bilinçli adımları nasıl atacağımız hakkında bize ipucu verebilir. Hayatımızda gelişen olayların dışarıdan gelen olaylar değil de, bizim kendi seçim ve irademiz sonucu oluşan olaylar olduğunu fark etmemize yardımcı olur. Çünkü insan çok bilinmeyenli bir denklem gibidir. Ne olacağını öngörmek söz konusu değildir. Her kişi kendi seçimi sonucu yeni olasılıklar oluşturur ve geleceğe dair de yeni olasılıklar ortaya çıkar. Dolayısıyla özgür irademizle attığımız adımlar sonucu geleceğimizi kendimiz belirleriz.

Psikolojik astrolojiye göre iyi ya da kötü harita yoktur. Doğum haritası aslında nötrdür. Gezegenlerin de hem iyi hem kötü etkileri olabilir. Tamamen bizim seçimimiz ve farkındalığımızla doğru orantılıdır. Çok olumlu, faydalı görünen, "iyicil" olarak tanımlanan gezegenlerin olumsuz kullanımları olabileceği gibi çok zorlayıcı, kötücül olarak nitelenen gezegenlerin de olumlu, faydalı kullanımları söz konusu olabilir. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat