Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Prezervatif yırtılır mı?

10,398
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Prezervatif yırtılır mı?

Prezervatif ilişki esnasında veya takmadan önce yırtılabilir. Prezervatifin bir raf ömrü vardır. Günümüzde üretilen prezervatiflerin raf ömrü 5 yıldır. Prezervatifler serin ve karanlık bir ortamda saklanmalıdır. Çok güneşli bir yerde saklanırsa koruyuculuk özelliği azalabilir. 


Kullanırken mutlaka son kullanım tarihine bakılmalıdır. Eğer bu uygunsa karanlıkta saklanmalıdır. Açılırken de yırtılabileceğinden dikkatli bir şekilde açmak önemlidir. Açıldığı zaman ucunda bir rezervuarı vardır. Bu meninin biriktiği rezervuardır. 

Prezervatifin en ucunda bulunur. Baş parmak ve işaret parmağı ile erekte olan penise takılmadan önce buradaki hava iki parmak arasında sıkılarak boşaltılmalıdır. Aksi takdirde prezervatif yırtılabilir. Meni prezervatif içine boşaldıktan sonra ilişkinin çok uzun süre devam etmesi yırtılma açısından risk faktörüdür.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat