Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Phuket gece hayatı nasıldır?

50,232
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Phuket gece hayatı nasıldır?

Phuket turistik ve tropik bir ada olmasından dolayı, yıllardır gelen turistlerin talepleri ile de şekillenen, gayet hareketli bir gece hayatına sahip. Phuket bununla birlikte balayı çiftlerinin de çok sık tercih ettiği balayı rotaları arasında yer alıyor. Farklı tarzda ve beklentide pek çok turist ağırlayan Phuket gezisi sırasında her isteğe ve tarza uygun bir gece eğlencesi bulmanız mümkün.

Phuket gecelerinin en hareketli olduğu yerlerin başında Patong Plajı gelir. Burada go-go dansı yapılan barlardan, kabarelere ya da Thai boksu gibi gösterilen yapıldığı şovlara kadar pek çok tarzı turistlerin eğlencesi için sunuyorlar.

Phuket'teki Kata Plajı da en az Patong Plajı kadar hareketli gece hayatına sahip. Bundan sonra Phuket Town adı verilen yer geliyor ki, burada da son derece kaliteli müziklerin yapıldığı canlı müzik barları bulunuyor. Pek çok Thai cover grubunun canlı performans gösterdiği bir diğer yer ise Patong Plajı.

Bangla Caddesi (Bangla Road): Go-go barları ve bira barlarının büyük kısmı bu Bangla caddesindeki sokaklarda yer alıyor. Özellikle Soi Crocodile'de ladyboy, yani travesti fahişeler yer alıyor. Bir diğer ünlü sokak Soi Easy. Devamında Avrupalılar tarafından işletilen Soi Eric ve içinde yüzlerce go-go yani direk dansı barı bulunan Soi Seadragon gezilebilir.

Phuket seyahati içinde basit kafe-restoranlardan çok büyük kulüplere ve diskolara kadar her türlü eğlence mevcuttur. Küçük kafe-restoranlarda çok düşük fiyatlarla geceyi geçirebilirsiniz. Bunun yerine lüks bir kulüp ya da restorana gitmek isterseniz, fiyatların da buna ve hizmet kalitesine göre artacağını bilmeniz gerekir.

Son 10 senedir popüler olan yeni tropik adalar belki gece hayatı konusunda çok fazla seçenek bulunamayabilir ama Phuket yıllardır turistlerin gözdesi olduğundan burada çok fazla alternatif gece hayatı eğlencesi bulmanız mümkün.

Phuket gece hayatı gece 2'ye kadar sürer ve gece 2'den sonra pek çok mekan kapanır. Ancak pek tabii gece hayatına bu kadar çok talep olan bir yerde daha geç saatlere kadar açık gece kulübü, bar bulmanız da mümkün. Zira özellikle yasalar çerçevesinde ve cinsellik üzerine kurulu gece hayatı için gelinen Phuket'te gece eğlencelerinin yalnızda gece 2'ye kadar sürmesi düşünülemez.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat