Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Philips M1X-DJ ses sisteminin özellikleri nelerdir?

1,400
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Philips M1X-DJ ses sisteminin özellikleri nelerdir?

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin sekizinci bölümü sizlerle. Teknoloji harikası yepyeni ürünleri ve ürün incelemelerini bu program ile bulmanız mümkün. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının sekizinci bölümünde üçüncü konuğumuz Philips M1X-DJ ses sistemi. Dünyanın en popüler DJ'lerinden biri olan Armin Van Buuren ile tasarlanmış bu oyuncak, ev partilerinizin de vazgeçilmez bir öğesi olmaya aday.


Bugünlerde DJ olmak çok popüler bir iş kolu. Birçok ünlü insan da DJ'liğe heves ediyor. Sizin de gerçek bir DJ olma şansınız var. Bunu da o çok pahalı setlerle değil, Philips'in M1X-DJ seti ile gerçekleştirebilirsiniz. Armin Van Buuren ile tasarlanmış bu şık setin üzerinde iki adet turntabel adı verilen cihaz bulunuyor. Turntable scratch atmanıza imkan veriyor. Bunun dışında her iki kanalın hızını artırıp yavaşlatabiliyorsunuz. Cihazın üzerindeki hayli yüksek ses sistemi ile yayınınızı da yapabiliyorsunuz ancak cihazı satın almanız şarkılar arasında geçiş yapmanızı sağlamıyor. Cihazı aldıktan sonra iTunes'a girip 20 liralık bir uygulama indirmeniz gerekiyor ki, bu kadar para verilmiş bir cihazın ardından 20 lira daha verdirmek çok şık görünmüyor açıkçası. Ancak bu uygulama olmazsa Philips M1X-DJ ses sisteminin DJ set kısmı kesinlikle çalışmıyor, sadece hoperlör sistemi olarak kullanabiliyorsunuz. Ama bunların dışında insana DJ olma deneyimini minimal ölçülerle olsa da yaşatan bir cihazdan bahsediyoruz. Tasarımı çok güzel ve yarı analog görünüyor. Sadece yeni nesil Apple ürünleri için tasarlanmış. Philips M1X-DJ'in bir özelliği de pil ile çalışabilmesi. Yarı analog DJ sistemi çıkıyor ve alttaki pil yuvasına pil takılabiliyor. Taşırken sıkıntı yaşanmaması için aynı bölüm ters bir şekilde de kapatılabiliyor. Rahat taşınabilmesi için bir askısı da bulunuyor. Diğer tüm detaylar için videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat