Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Philips 8800 serisi Ultra HD 4K TV'nin özellikleri nelerdir?

1,885
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Philips 8800 serisi Ultra HD 4K TV'nin özellikleri nelerdir?

Işık hızında Ultra HD: Philips 8800 serisi Ambilight teknolojili Ultra HD 4K TV sayesinde çarpıcı 4K çözünürlüğün ve Android'in gücü sayesinde hızlı işleme gücünün keyfini çıkarın. Smart TV'nizde gezinmek hiç bu kadar hızlı ve eğlenceli olmamıştı.

Ambilight, TV'ye bakışınızı sonsuza dek değiştirir

Philips'e özel Ambilight teknolojisi, TV'nizin ekranının üç tarafından arkadaki duvara doğru ekstra geniş ışık yayarak ekranınızı olduğundan daha geniş gösterir ve izleme deneyiminizi daha etkileyici hale getirir. Ekrandaki renkler, canlılık ve heyecan, oturma odanıza adım atarak daha heyecanlı, yoğun ve etkileyici bir izleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

4K Ultra HD

Daha önce görmediğiniz çözünürlük Geleneksel Full HD TV'lerden dört kat daha yüksek çözünürlükle yepyeni bir TV deneyimi yaşayın. 3840 x 2160 pikselin sunduğu geliştirilmiş ve gerçekçi görüntüler, yeni bir dünyaya açılan pencere gibi.

Perfect Pixel Ultra HD ile etkileyici görüntü kalitesi

Philips'in ödüllü görüntü kalitesi uzmanlığımızdan yararlanarak yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi yepyeni bir seviyeye çıkarılmış durumda. Perfect Pixel Ultra HD motorumuzun görüntü işleme algoritmaları, girilen herhangi bir görüntüyü ekranınızda 4K Ultra HD çözünürlük ile sunuyor. Bu teknoloji, çevrimiçi videolar veya doğal UHD içerikler izlerken Philips'in en üstün keskinlik, hareket, netlik, renk ve kontrast özelliklerinin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Google Play Store ile dünya parmaklarınızın ucunda

Birbirinden güzel uygulamalar, oyunlar ve seçenekler sunan Google Play Store'la Chrome tarayıcı, YouTube, Google Movies, Google Music, sosyal ağ uygulamaları ve daha fazlasına Android TV'nizden erişme imkanınız bulunuyor.

Çift Tuner 

Çift Tuner birden fazla programı izlemenizi ve kaydetmenizi sağlar.  Bu sayede TV'de ne izlenecek kavgalarına son verirsiniz. Philips 8800 serisi Ambilight teknolojili Ultra HD 4K TV'de bulunan çift tuner sayesinde sevdiğiniz diziyi ve futbol maçını aynı anda izleyebilirsiniz. İkili kayıt özelliği bir programı izlerken başka bir programı kaydetmenizi sağlar, böylece her zaman izleyecek bir şeyiniz olur.

Philips Ultra HD 4K TV ile akıllı deneyim

Philips 8800 serisi Ambilight teknolojili Ultra HD 4K TV'nin tamamen sezgisel olan uzaktan kumandası kısayol düğmeleri gibi standart özelliklere, "yönelt ve tıklat" fare işlevine, arka tarafında klavyeye ve daha birçok avantaja sahip. Sesi kısmak mı istiyorsunuz? Uzaktan kumanda olmaksızın, elinizi havada kaydırdığınızda dahili kamera hareketinizi algılar ve gerekli ayarlamayı yapar. Klavyeyi kullanmak istemezseniz, uzaktan kumandanıza konuşabilirsiniz; sonuçlar TV ekranında görünur. 

Entegre smart kamera

Philips akıllı kamera TV çerçevenizin alt kısmına gizlenir ve gözlerden uzak durur; böylece televizyonunuzun güzel hatlarını bozmaz. Skype görüşmesi başlatacağınız veya TV'nizle iletişim kurmak için hareketle kontrol özelliğini kullanacağınız zaman uzaktan kumandadaki tek bir düğmeye basarak kamerayı açabilirsiniz.

Mükemmel yumuşak hareketli görüntüler için 1000 Hz PMR Ultra HD

Hiçbir şey Ultra HD TV'de oyunların, hızlı spor etkinliklerinin veya aksiyon filmlerinin yarattığı adrenalin patlamasıyla boy ölçüşemez. Bu yüzden bu Philips TV, son derece akıcı hareket eden Ultra HD görüntülerin tadını çıkarmanız için 1000 Hz Perfect Motion Rate Ultra'ya sahiptir.

Ultra dar çerçeve

Sıradan televizyonlarda, televizyonu fotoğraf çerçevesi gibi saran bir çerçeve bulunur. Philips ultra ince siluette ve ultra dar çerçeve modern ve incedir, böylece daha fazla görüntünün tadını çıkarabilirsiniz. Bu sayede dekorunuzu da hoş bir şekilde tamamlamak mümkün olur.

Philips Ultra HD 4K TV ile Cloud TV

TV'nizde gittikçe büyüyen bir akıllı uygulama portföyü olduğunu hayal edin. YouTube, müzik, istek üzerine video ve özelleştirip panonuza ekleyebileceğiniz daha birçok uygulama. Daha fazlasını istiyorsanız Cloud TV'yi keşfedin. Sunulan yüzlerce premium uluslararası kanalla sevdiğiniz programları izleyebilir ve dünyanın öbür ucunda nelerin popüler olduğunu keşfedebilirsiniz. Cloud Explorer'la Dropbox içeriğine erişerek sevdiğiniz fotoğrafları ve videoları büyük ekranda görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat