Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penis pompası nedir?

348,548
kez izlendi
Puan: 4.63 / 5
Detaylı Açıklama

Penis pompası nedir?

Penis pompası, vakum yöntemi ile peniste bulunan damarlara daha fazla kan pompalanması ile penis büyümesini sağlayan ürüne verilen isimdir. Penis pompası, erkeklerde görülen cinsel fonksiyon bozukluklarından erken boşalma ve sertleşme problemi tedavisinde hızlı sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır.

Penis pompası alırken, üretici firmanın bilinir bir firma olmasına, kullanılan malzemelerin tıbbi standartlara uygun ve insan sağlığına zarar vermeyecek  malzemelerden yapılmış olması dikkat edilmelidir.

Penis pompasının düzenli kullanılması ile birlikte penis boyunun uzaması ve penis kalınlığının artması sağlanabilir. 1 ay boyunca haftada 1 - 2 kez düzenli kullanan kişilerin penis boyunda 1,5 cm'lik bir uzama tespit edilmiştir. 

Penis pompasının işlevi 
Penis pompası, penis boyunun uzamasına, penisin kalınlaşmasına ve penis eğriliklerinin düzelmesine yardımcı olan bir araçtır. Ayrıca, penis pompaları ereksiyonun daha uzun süreli olmasını, daha sert olmasını ve orgazmın daha güçlü yaşanmasına yardımcı olur. Uzun süreli penis pompası kullanımı ile penis eğriliklerinin düzeltilmesinde de yardımcı olmaktadır.

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat