Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penis kılıfı nedir?

70,527
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Penis kılıfı nedir?

Erkeklerde penis boyu ile ilgili toplumsal önkabuller ve erkeklerin bu konudaki özmemnuniyetsizlik birçok cinsel soruna neden olabiliyor. Erkeklerin penislerinin küçük olduğunu düşünmeleri ereksiyon bozukluklarına kadar uzanan çok önemli sorunlara yol açabiliyor. Oysa tıbbi olarak 8-9 cm boyundaki penis cinsel ilişki ve üreme için yeterli ve normaldir.

Vajinanın girişinden itibaren ilk 3 cm'lik kısmı temasa hassastır. Yine de erkekler bazı durumlarda bu konudan rahatsızlık duyabiliyor. Bu tür durumlarda erkeğin partnerini daha iyi tatmin edebilmesi için ya da başka herhangi bir nedenle uzatıcı penis kılıfı kullanılmasında herhangi bir sakınca yok.

Penis kılıfları penis kalınlaştırma ve penis uzatma için kullanılabilir. Penis kılıfının üzerindeki tırtık ve çıkıntılar da kadının birleşme sırasında daha çok uyarılmasını sağlar. Penis kılıflarının kaliteli silikondan üretilmiş olması gerekir.

Penis boyundan çok şikayetçi olan erkekler mutlaka bir doktora görünmeli. Normal bir penis boyuna sahiplerse ve bunun üzerine yine de daha büyük bir penis arzu ediyorlarsa bunun en kolay yolu olarak penis kılıfları kullabilirler. Penisi boyu ile ilgili şikayetlerin çözümü için sağlıklı bir penis pompası kullanılması da uygun olabilir. Ancak penisin zarar görmemesi için uygun malzeme ve tasarıma sahip kaliteli penis pompaları kullanılmalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat