Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penis halkası nasıl kullanılır?

233,654
kez izlendi
Puan: 4.79 / 5
Detaylı Açıklama

Penis halkası nasıl kullanılır?

Penis halkası ereksiyonun uzun süre devam etmesini sağlayan fantazi ürünleridir. %100 tıbbi standartlara uygun ten yumuşaklığı hissi veren silikondan yapılır. Esnek olan penis halkaları, her ebattaki penis tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Penis halkasının fonsiyonu
Penis halkası, penis içindeki kanı hapsederek, ereksiyonun daha uzun sürmesine ve penisin daha büyük olmasını sağlar. Penis halkalarının titreşimli modelleri de bulunmaktadır. İnsan sağlığı açısından bir zararı bulunmayan titreşimli penis halkası küçük frekanslı titreşimler sağlayarak cinsel birleşim anında hem erkeğin hem de kadının daha fazla haz alınmasını sağlar.  

Penis köküne takılarak kullanılan penis halkalarının titreşimli modelleri cinsel birleşim sırasında klitorel uyarıda sağlar. Penis halkası kullanımı sırasında kayganlaştırıcı jel kullanımında fayda vardır. Kullanım sonrası yıkanmalı ve hijyenik koşullar altında şaklanmalıdır. Titreşimli penis halkaları pille çalışır. Kullanılmadığı zamanlarda içinde pil tutulmamalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat