Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penis estetik ameliyatla uzatılabilir mi?

179,812
kez izlendi
Puan: 4.84 / 5
Detaylı Açıklama

Penis estetik ameliyatla uzatılabilir mi?

Penis estetik ameliyat ile belirli uzunluğa kadar uzatılabilir. Cinsel ilişkide bulunamayacak kadar kısa olan ya da cinsel ilişki sırasında partneri ile orgazm yaşayamıyorum diye şikayeti olan 6 cm?den küçük veya yaş grubuna göre kısa olan penis ameliyat ile uzatılabilir.
Penis uzatma işlemi yaklaşık 1 - 1,5 saat süren bir operasyondur. Penis uzatma ameliyatları genel anestezi altında yapılır ve hasta aynı gün içerisinde taburcu edilir.

Hastanın penis kökündeki yağ dokusu bu özellikle şişman hastalarda görülür ve bu peniste kısalık oluşturur, bu yağ dokusu çıkartılıp penis cildi karın cildine dikilir. 

Penis uzatma işlemlerinden bir diğeri penis kökünde penisi leğen kemiğine ve karın ön duvarına bağlayan bağlar bulunur, bu bağlar yan taraftan üst kısma doğru uzanır, ameliyat ile penis köküne girilerek bu bağlar bir miktar kesilerek penis uzatılabilir. Bu işlem ile penis maksimum 2 ? 2,5 cm uzatılabilir.

Penis uzatma isteği ile gelen hastalar penis uzatma işlemi sonrası maksimum 2 ? 2,5 cm olacağı bilincinde olmalı ve beklentinin de bu şekilde olması gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat