Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penis estetiği yaptıran kişi nelere dikkat etmeli?

42,430
kez izlendi
Puan: 4.90 / 5
Detaylı Açıklama

Penis estetiği yaptıran kişi nelere dikkat etmeli?

Penis estetiği operasyonları tıpta kısa süreli ameliyatlar olarak adlandırılan, yarım saat ile bir buçuk saat arasında değişebilen basit, orta grup cerrahi sınıfına giren operasyonlardır. 

Penis estetiği operasyonundan sonra hasta aynı gün veya bir gün sonra taburcu edilir. Hasta taburcu edilirken penis koban bandajı ile sarılır. Buradaki amaç konan bandajının elastik olması ve o bölgeyi sıkı tutmasıdır. Bandaj bir gün sonra çıkartılır ve hasta enfeksiyon riskine karşı çok dikkatli olmalıdır, düzenli olarak pansuman yaptırması gerekir. 

Penis estetiği yaptıran kişi üç gün banyo yapmamalıdır ve verilen ilaçları saatinde içmeye özen göstermelidir. Penis estetiğinden sonra dokuların tam olarak iyileşmesi 4 - 5 hafta sürebilir. Bu süre içerisinde kesinlikle cinsel ilişkiye girilmemelidir. Yine bu süre içerisinde çok fazla ağır kaldırılmaması, ağır egzersizler yapılmamalı ve uzun yürüyüşlerden kaçınılmalıdır. 

Penis estetiği operasyonlarından sonra kişi dört hafta sonra herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorsa cinsel ilişkiye girebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat