Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Paylaşımlı ortak ofis nedir?

13,592
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Paylaşımlı ortak ofis nedir?

Paylaşımlı ofis bilgisayarınızı yanınıza alıp bir masaya oturarak iş yaptığınız ortak kullanımlı fiziki bir ofistir. Bugün günlük hayatımızda kahve satılan yerlerde önünde notebook'u açık ve kahve içen kişilere denk geliyoruz.. Bu kişilerin büyük bir çoğunluğu ya freelance olarak çalışır ya da sahada çalışan birisidir ve yaptıkları şey aslında paylaşımlı bir alanda iş yapmaktır. 

Kişiler paylaşımlı ortak ofis formatı ile yaptıkları işi ve bulundukları ortamı daha kurumsal bir hale getirebilmektedirler.

Paylaşımlı ofislerin içerisinde elektrik, su, internet, ısıtma, soğutma, sekreterlik, resmi adres kullanılabildiği için kargo takibi gibi temel hizmetler ücretsiz olarak verilir.

Özellikle sekreterya hizmetinde 850'li ya da 216'lı gibi numaralar alınabiliyor olması, bu numaranın kartvizite yazılması ve arayan müşterilere canlı sekreter ile karşılık veriliyor olması prestij anlamında olumlu katkı sağlamaktadır.

Bu ofisleri özellikle yeni bir iş kuranlar, freelance dediğimiz serbest çalışanlar, evden çalışıp artık ofis düşünenler, bilişim şirketlerinin mühendisleri, avukatlar, emlakçılar, mali müşavirler gibi meslek grupları ve girişimciler rahatlıkla kullanabilirler. 

Aslında bu yöntemi hali hazırda ofisi olan kişiler de maliyetleri düşürmek adına tercih edebiliyorlar. Çünkü işe yoğunlaşılan bu dönemde elektrik, su, internet gibi hiç bir konuyu takip etmek zorunda olunmaması ve daha start-up dönemindeki bir şirketin sekreteri, özel numarası , prestijli bir adresi olması gibi artılar kişinin çalıştığı müşterilere ve kendisine bir güven verecektir ve iş odaklanması kusursuz olacaktır.

Videoyu Göster

İş & Para Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat