Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Partnerimizin cinsel performansı hakkında konuşmalı mıyız?

6,283
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Partnerimizin cinsel performansı hakkında konuşmalı mıyız?

Çiftler cinsellikle ilgili konuşmuyorlar. Evli de olsalar cinsellik, kapalı, konuşulmaktan utanılan bir alan. Aslında cinsellikle ilgili konuşmak gerekir. Partnerinizin cinsel performansı hakkında konuşmak ilişkinin seyri bakımından önemlidir. İlişkideki olumlu ve olumsuz durumları konuşmak sağlıklı olacaktır.

Nasıl ki güzel bir yemek yaptığımızda eşinizin "Eline sağlık, güzel yapmışsın" demesi hoşunuza gidiyorsa; cinsellikle ilgili olumlu dönüş yapmak, partnerine çok çekici olduğunu, arzulandığını söylemek oldukça önemlidir.

Bazen, erkek sertleşme sorunu yaşadığında, kadın bunu fark etse bile konuşamaz. Partnerinin bu konuyu konuşmaktan utanacağını, rahatsız olacağını düşünür. Erkek de zaten böyle bir sorun yaşadığında konuşmaya yanaşmak istemeyecektir. Dolayısıyla bu problemin üstünün örtülmesi, çiftin bir süre sonra cinsellikten kaçınmasına, daha az cinsellik yaşamasına veya yaşamamasına sebep olmaktadır. Oysa çift sorun yaşadığında, konuşarak çözmeye çalışmak, ilişkinin geleceği açısından da daha sağlıklı olacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat