Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Partnerimizi cinsel fantezi kurmaya teşvik etmeli miyiz?

48,227
kez izlendi
Puan: 4.77 / 5
Detaylı Açıklama

Partnerimizi cinsel fantezi kurmaya teşvik etmeli miyiz?

Eğer taraflardan bir tanesinin fantezileri var ve diğerinin yoksa, bu kişinin cinsellikle ilgilenmediği ya da ilişkiden zevk almadığı anlamına gelmez. Fantezileri olmayan kişi durumdan çok da memnun olabilir. 

Eşler arasında roller paylaşılmıştır. Bir taraf fantezi üretir, diğeri de bunu gerçekleştirebilir. Kişinin fantezi üretmemesi onun yaratıcı olmadığı anlamına gelmez. Bir insanın hayal kurmaya zorlanması çok zor bir şeydir.

Hemen herkes geçmişte az da olsa fantezi kurmuştur, fanteziler bireyler arasındaki cinsel yaşamın güçlenmesine, cinsel arzunun uyarılmasına ve karşılıklı aynı oranda haz almaya fayda sağlayabilir. 

Eşinizle yaşayacağınız cinselliği daha çekici hale getirmek için fantezi kurmak, sapma düzeyine varmadıkça sağlıklı ve yararlı olur.

Seks mekanının yerini değiştirmek gibi bir cinsel fantezi çok yararlı olur, eskimiş bir ilişkide monotonluğun giderilmesini sağlamış olursunuz. Değişik ses ve ışık ortamları, erotik iç çamaşırları, farklı kokular cinsel ilişkinizi renklendirmek için denenebilecek fantezilerdendir.

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat