Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Partneri sertleşme sorunu yaşayan kadınlar ne yapabilir?

72,177
kez izlendi
Puan: 4.68 / 5
Detaylı Açıklama

Partneri sertleşme sorunu yaşayan kadınlar ne yapabilir?

Partneri sertleşme sorunu yaşayan kadınlar, partnerlerine yardım etmek istediklerinde, erkekler eşleri tarafından aşağılanmış gibi hissedebilirler ve tepki gösterebilirler. Bu durumlarda işbirliği yapan erkek sayısı çok azdır.

Erkeğin savunma durumuna geçtiğinde yapılması gereken ilişkinin kendi yapısı ile ilgilidir. Yaşanana bir ilişki içerisinde seks sadece yatakta başlayıp biten bir durum değildir. Aslında çiftler birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren cinsel bir hazla sevmeye başlarlar. İlişki derinleştikçe, kendilerini ifade ettikçe ve paylaştıkça utanmalar, güvensizlikler ve saklanmalar azalır.  

Partneri sertleşme sorunu yaşayan kadının yapması gereken erkeğin hassasiyetini ve reaksiyonunu anlamaktır. Eğer erkeğin yaşadığı sertleşme sorunundan dolayı utancı devam ediyorsa kadının tedavi konusunda erkeği zorlamaması gerekir. Erkeğin kendini kötü hissetmesine neden olan sertleşme sorununun tedavi tarafında da çift terapisi yerine sadece erkeğin terapiye alındığı tedavi şekline yönelinmesi daha faydalı olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat