Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Paris Disneyland nasıl bir yerdir?

26,405
kez izlendi
Puan: 4.89 / 5
Detaylı Açıklama

Paris Disneyland nasıl bir yerdir?

Paris'te yer alan Disneyland' ın bir diğer adı da Eurodisney. Disneyland'in ilk örneği Amerika'nın Orlando eyaletinde inşa edilmiş. Paris'te yer alan Eurodisney orijinalinin küçüğü ve Avrupa'da eğlence turizmi açısından son derece önemli bir yere sahip.

Eurodisney, Avrupa'nın en büyük eğlence parkı. Amerika'daki kadar büyük olmayan, yaklaşık 100 dönüm üzerine kurulmuş olan Eurodisney'i gezmek bu nedenle daha pratik ve keyifli. Eurodisney dört ayrı bölgeden oluşuyor. Bu bölgeleri saat yönünde ya da saat yönünün tersi bir düzenle gezebilirsiniz.

Disneyland'ın girişinde alışveriş yapabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz büyük bir alışveriş merkezi ve restoranlar bölgesi yer alır. Planet Hollywood'un, sinemaların, kafelerin ve otellerin yer aldığı bir diğer eğlence köyü de gece geç saatlere kadar Disneyland'da kalan ziyaretçiler için hizmet veriyor.

Disneyland oteller bölgesinde uzaktan kumandalı teknenizi yüzdürebileceğiniz ya da tekneyle Disneyland turu yapabileceğiniz bir yapay göl de bulunuyor.

Paris Disneyland'da golf yapabilme şansınız da var. Ayrıca La Vallee Village adlı açık hava alışveriş merkezi de yine Disneyland'da gidebileceğiniz yerler arasında yer alıyor. Paris Disneyland açıldığı günden bu yana büyüyor. Yeni eğlence parkları, konaklama alanları ve alışveriş merkezleriyle Paris Disneyland'a çocuklarınızla birlikte eğlenceli bir tatil planlayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat