Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Palyaço makyajı nasıl yapılır?

17,920
kez izlendi
Puan: 1.86 / 5
Detaylı Açıklama

Palyaço makyajı nasıl yapılır?

Palyaço makyajı için gerekli olan malzememiz boya kalemleridir. Boya kalemlerini internet üzerinden ve parti malzemeleri satan web sitelerinden temin edebilirsiniz. Renkler isteğe göre değişebilir ancak genelde tercih edilen renkler ana renklerdir.

Palyaço makyajı yapılışı

Makyaja ilk olarak ağız kısmından başlanır. Ağız kısmına siyah kalem ile bir çerçeve yapılır. Bu çerçeve gülen ağız şeklini vermeye yarar. Çerçevenin kendisini gösterebilmesi için kırmızı renk ile çerçeve güçlendirilir. Dolgu malzemesi olarak ise beyaz renk kullanılır.

Palyaço göz mayajı için kullanılacak renkler tercihe göre değişebilir. Göz çevresini çiçek şeklinde çerçeveleyebilir, isteğe göre dolgu malzemesi kullanabilirsiniz. Çerçeve için biraz koyu renklere ihtiyaç olsa da dolgu malzemesi olarak açık renklerin tercih edilmesi gerekir. Dolgu rengi olarak yüzde çok itici durmaması için sarı renk kullanılabilir. Palyaço makyajını tamamlamak için kırmızı sünger bir top şeklinde burunluğunuz yok ise, burnunuzun ucunu yuvarlak şekilde kırmızıya boyayabilirsiniz.

Palyaço makyajının ardından, makyajı, olmazsa olmaz kıvırcık bir peruk ile tamamlayın. Peruğun canlı renklerde seçilmesi önerilir.

Videoyu Göster

Spor & Hobi Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat