Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Örmesi kolay kazak modelleri nelerdir?

42,109
kez izlendi
Puan: 2.73 / 5
Örmesi kolay kazak modelleri nelerdir?
Örmesi kolay kazak modellerinin başında düz örgü ile örülen kazaklar gelir. Yaka ve kol oyuntularına göre kazakların şekilleri de değişir. V yaka kazaklar, yuvarlak yaka kazaklar, kayık yaka kazaklar, kare yaka kazaklar bu kazak çeşitleri arasında yer alır.

Kazaklar kol kesimlerine göre de adlandırılabilir. Reklan kesim, düz kesim, takma kol gibi çeşitler de vardır. Çocukları için kazak örmeye ilk defa başlayacak olanlar düz örgü ile başlayabilirler.

İlerleyen aşamalarda ise aklımıza gelebilecek tüm örnekleri kazaklara uygulayabiliriz. Kazağımıza desen yapmak istiyorsak modellerden, dergilerden bulabileceğimiz desenleri kullanabiliriz. Oklava modeli, kaz ayağı modeli gibi örnekleri kullanabiliriz.
Moda & Güzellik Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat