Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ön sevişme nedir?

143,002
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ön sevişme nedir?

Ön sevişme penis - vajina birlikteliği olmadan önce bedenen, ruhen ve fiziken birlikteliğe alışma dönemidir. Kan damarlarının genişlemesi, solunumun yavaş yavaş artması, fiziksel olarak temasların başlaması ile başlar penisin vajenle birleşme dönemine kadar geçen zamanı kapsar.

Ön sevişme toplumda daha çok kadının ana damarı gibi görülür. Bunu daha çok kadınların önemsediği bilinir. Kadınların psikolojisi ve hormonları da bunu gerektirir. 

Erkeklerde terapistlerin özel olarak istediği de budur. Kadınlara cinsel birleşme öncesi o dönemde daha hassas davranmak, değer vermek, zaman vermek tavsiye edilir.

Ön sevişme çoğu zaman sadece kadınların ihtiyacı gibi algılansa da en az kadınlar kadar erkeklerin de ön sevişmeye ihtiyacı var.

Ve tabii ki öpüşme, ön sevişmenin olmazsa olmazıdır. Öpüşürken aynı zamanda ellerinizle partnerinizi keşfetmek, gözlerinin içine bakarak tahrik etmek, sevişmeye giden yolda iyi bir başlangıç sağlar.

İdeal bir ön sevişmenin 30 dakikadan az olmaması gerekir. Ön sevişmenin süresinin uzatılması içeriğinin değiştirilmesi bazı cinsel işlev bozukluğunu halledebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat