Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ön sevişme ne kadar sürmeli?

233,053
kez izlendi
Puan: 4.52 / 5
Ön sevişme ne kadar sürmeli?
Bir süre vermek tabi mümkün değil bunda. Mümkün olduğunca bireylerin birbirlerini kollayarak özellikle gözleriyle, duyu organlarıyla karşı tarafın ne kadar neyi talep ettiğine bakarak devam etmesi gereken bir süreç bu. Bizler buna herhangi bir şey söyleyemeyiz.

Halk arasındaki söyleyişle yatak odasının tek bir doğrusu yok. Bilimsel manada da yok ve koyacağımız bir kural yok buna. Önce saçı okşayacaksın, diye bir kural belirlenemez. Biri önce saçının okşanmasını isteyebilir, öteki ise önce poposunun okşanmasını isteyebilir.

Kadınların hazza ulaşma evresi daha uzun

Kadınların uyaran alma, uyaranın hazza dönüşme evreleri erkekten uzun. Çünkü erkekler daha ilk fikri şeyle uyarıyı alırlar ve başlarlar. Görsel de bunu tamamlar ve yarı yarıya ereksiyon, yani birleşme için diye düşündüğümüz şey tamamlanmış, o noktaya hızla gelinmiş olur.

Ama kadın açısından bu erkekten biraz daha uzun. O yüzden kadınların ön sevişmesiz bir ilişkiden zevk almaları daha az orandadır. Ön sevişme ne kadar uzarsa kısmınaysa o kadınla adamın ilişkideki ritimlerine bağlı ve birbirlerine söyleyecekleri bir şey. Oraya dışarıdan, kapı altından 10 dakika yeter gibi bir mesaj göndermemiz mümkün değil.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat