Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

1,713
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Oğlak & Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar; 28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile sizler de hayatınıza yeni düzenler getirmek istiyorsunuz. 

Yeni Ay enerjisi kiminize çalışma ortamızda bir yenilenme getirirken, kiminize de biraz daha fazla kendinizle ilgilenme, ruhsal ihtiyaçlarınıza yönelmeye ve biraz yalnız kalabileceğiniz ortamlara çekilme enerjisini getiriyor. 

Neptün bir süredir iletişim alanınızında ilerliyor ve bu Yeni Ay'a da etkisini Ay ve Güneş'e yansıtacak. Neptün'ün dokunduğu alanda biraz belirsizlik enerjisi olabilir. Bu yüzden iş ortamınızdaki yenilenmelerde veya günlük düzeninizi etkileyecek girişimlerde biraz dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle seyahatlerde, kontrat veya anlaşma gibi yasal konular ile ilgili konularda dikkatli olmanız gereken bir aydasınız. 

Dikkatiniz biraz dağınık olabilir. 

Venüs 23 Haziran'a kadar aşk ile ilgili güzel ve şanslı fırsatlar getiriyor. Neptün ve Venüs'ün olumlu etki yapacağı Haziran'ın ilk haftası aşkta biraz melankolik ve duyarlı olabilirsiniz. 

Venüs'ün 10 - 16 Haziran'da Satürn ile gerçekleşecek sert açısı sonucunda aşk hayatınız ile biraz daha fazla ilgilenmek ve sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Bu ay aşk ön plana çıkıyor. 

Bu dönemde Merkür, retro sürecini ilişkiler alanınızda devam ettirecek. İlişkileriniz ile ilgili kararlar almayı planlıyorsanız, kesin kararlar almamaya çalışmalısınız. Merkür bu dönemde biraz daha düşünmenizi istiyor. Net ve keskin kararlar yerine ilişkinizin artı ve eksilerini düşünmenizi ve kararlarınızı çok net çizgilerle belirlememeniz öneriliyor. 

Stres var ama buradaki stres belki size ayna olacak ve ilişkiniz ile ilgili önemli farkındalıklar yaşayacaksınız. 

17 Haziran itibari ile ilişkiniz üzerindeki dikkati dağıtacak ve iş ortamınızda veya hayatınızda bir takım düzenlemeler isteyen konulara yönelmek isteyeceksiniz. 

13 Haziran'da Yay burcunda dolunay olacak ve bu enerjisi ile yanlız kalmak, kendiniz ile ilgilenmek isteğiniz yoğunlaşacak. Bu etki, duygusal ihtiyaçlarınız artmasına neden olacak. 

21 Haziran'da Güneş, Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bu enerji sizi bazı konularda daha kararlı olmaya itecek. 

27 Haziran'da Yengeç burcu Yeni Ayı ile yeni oluşumunuz ile ilgili önemli kararları da vermiş olabilirsiniz ama imkanınız varsa 1 Temmuz'u, Merkür'ün düz pozisyona geçişini beklemeniz önerilir.

Venüs 23 Haziran sonrası İkizler burcunda olacak ve temponuza tempo katacak. Haziran sizlere hem hareket getiriyor, hem de önemli kararlar aldığınız bir ay olma enerjisi barındırıyor. Üzerine düşündüğünüz konuların başında İlişkiniz ve kurmak istediğiniz yeni düzeniniz bulunmakta. 

Ay ortası Oğlak burçları için genel olarak gergin enerjiler barındırıyor. Maddi olarak özgürleşme isteğinizi en fazla hissedeceğiniz zaman dilimi 20 Haziran civarları olacak. Bir yandan da şartları iyileştirmek için girişimlerde bulunacaksınız. Özellikle Venüs'ün İkizler burcuna geçiş yapacağı 23 Haziran sonrası zam istemek için çok uygun. 

Şartları değiştirmek için yapacağınız girişimlerde Venüs ve Mars olumlu açısı sizi günlük düzeninizi, kariyerdeki ilerleme isteğiniz ile birlikte hayata geçirebileceğiniz bir etki ile ortaya koyabileceğinizi gösteriyor. Maddi anlamda ayın genel etkisinde şans var. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat