Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

1,578
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar, Başak burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi size gayet güzel destekte. 

Başak sizler için dost burçtur, sizi destekleyen burçtur. Dolayısı ile bu alanda yeni ay sizi de yenileyecek.  Bir girişim etkisinde olabilirsiniz. Kariyere ve yeni bakış açısına hazırlayan alanda olacak Yeni Ay, yeni ufuklar belirleyebilirsiniz sizde.  5 Eylül itibari ile Venüs'ün de Başak burcuna geçişi ile birlikte bir seyahat fırsatı yakalayabilir bazı Oğlaklar. Uzak yollardan gelen bir yakınınız olabilir. Farklı bir bakış açısı geliyor hayatınıza, kiminiz yüksek öğrenim ile ilgili başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. 

Venüs 29 Eylüle kadar Başak burcunda size gayet dost enerjide, pozitif etkilerini yaşayacaksınız. Alışılmış kalıpları kırmak isteyebilirsiniz. 

Eylül sonu Terazi burcuna geçiş yapacak Venüs ve zirveye yerleşecek. Merkür 2 Eylül itibari ile sizler için zirvede. Yazışmalar ve yeni anlaşmalar yapıyor olabilirsiniz. Yeni Ay enerjisi ve Merkür'ün de haritanızın en tepe noktasında oluşu ile belki de sizler beklediğiniz destek için girişimde şanslı fırsatlar getirebilir. Örneğin bir idealiniz olsun, iş hayatınızda yeni bir pozisyon istiyorsunuz diyelim üstleriniz ile görüşme yapmak isteyebilirsiniz, veya çalışmıyorsunuz diyelim, bu konuda destek almak isteyebilirsiniz bir takım başvurular yapabilirsiniz. Kendinizi göstermek isteyeceğiniz alandan geçiyor Merkür, hali ile sizde her ne yapıyorsanız bunun ile ilgili hem destek almak, hem de bu konuda fikirlerinizi paylaşmak istiyor olabilirsiniz. 

9 Eylül'de Başak ve Balık aksında Dolunay olacak. Dolunay enerjisi farkında olduğumuz, netleştiğimiz dönemleri de anlatır. Sizler için de iletişim ve yakın çevre ilişkileriniz aksında gerçekleşiyor olacak.  Yeni ay enerjisi ile hayatınıza geçirdiğiniz kararlarınız konusunda netlik kazanabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat