Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

893
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, hafta başı maddi konular, aileden veya arkadaşlarınızdan bu konularda gelebilecek destekler açısından verimli bir gün olacak. Bu hafta enerjiler genel olarak biraz karamsar ve dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Bu nedenle önemli işlerinizi bu hafta biraz daha dikkatli planlamanızda, şartları zorlamadan ilerlemenizde ve hatta olayları daha çok akışına bırakmanızda fayda var.

Oğlak burcu haftalık yorum

Öncelikle salı ve perşembe günü arası gelir gider dengelerinize dikkat etmekte fayda var. Perşembe günü Ay burcunuza geçiyor ve sizi daha aktif ve kişisel alanlarınıza dönük kılıyor.

Perşembe günü 16.40'a kadar burcunuzda açısız ilerleyecek olan Ay, yeni başlangıç yapmayı, önemli bir konuda adım atmayı desteklemiyor. Özellikle kişisel alanlarınızda adım atmayı planlıyorsanız bu hafta perşembe günü başlangıç yapmayın. Perşembe genel olarak belirsizliklerin biraz daha öne çıktığı bir gün diyebiliriz. Cuma günü rahatlayan enerjiler, bu alanlarda daha rahat hareket etmenizi ve sonuç odaklı olmanızı sağlayacak.

Hafta sonu cumartesi günü tekrar açısız alana girecek olan Ay, cumartesi günü sabah 11 ile akşam üstü 17.00 arası boşlukta kalacak. Bu süreci de yeni adımlar atmaktan uzak geçirmek doğru olur. 

Sevgili Oğlak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat