Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

624
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta başı pazartesi günü bankacılık, finansal konularda yoğun olabilirsiniz. Ancak özellikle devlet veya üst yönetimlerle ilgili adımlarınızda ve evrak işlerinizde biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. 


Oğlak burcu bu hafta

Salı gününden itibaren organizasyonlar ve planlamalarla ilgili etkileri öne çıkaracak enerjiler, özellikle eğitim, yayıncılık, akademik konular da sizi desteklerken, ele aldığınız her konuda daha verimli ve sonuç odaklı ve planlı davranabilmenize olanak sağlayacak. 

Salı ile cuma günleri arası yüksek olan temponuzun yanında olaylara fazlasıyla eleştirel bakabilir, kolay memnun olamayabilirsiniz. Bu nedenle özellikle ikili ilişkilerinizde veya ekip çalışmalarınızda durumları daha pozitif ele almaya gayret edin. Aksi takdirde bu hafta ele aldığınız her işin mükemmel olması isteğiniz sizi çok yorabilir ve üstüne karşı tarafın yanlış anlamasına da neden olabilir. 

Bu hafta başında burç değiştirerek sosyal alanlarınıza geçecek olan Mars, öncelikle hedefleriniz ve planlarınız adına sizi sabırsız ve hırslı yapacak. Sonuç odaklı olacak ve artık bir şeyleri başlatma, faaliyete geçme arzusu duyabileceksiniz. Mars bu alanda kalacağı yaklaşık 2 aylık süreçte özellikle arkadaş çevreniz ve akrabalarla olan diyaloglarda dikkatli olmanız gerektiğini de gösteriyor. Tepkilerinize dikkat etmekte fayda var. 

Bu hafta perşembe günü akşam saatleri 17.45 ile 19.30 arasında Ay açısız ilerleyeceği için bu sürece özellikle duygusal konularda önemli adımları denk getirmeyin. Ruhsal olarak kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz ki bu aralığı daha çok bekleyerek veya rutin işlerle ilgilenerek geçirmeye özen gösterin. 

Hafta sonu duygusal konular, eş veya partnerinizle ilgili paylaşımlar sizin için hem öncelikli olacak, hem de hafta sonunu yoğun geçirmenize olanak sağlayacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat