Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

830
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burçları, 

Bu hafta çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay, sizi öncelikle sağlık, sağlıkla ilgili konular, ayrıca çalışma ve mesleki alanlarınız, size bağlı çalışanlarla ilgili yeni durumlar açısından daha yoğun etkileyecek. 

Başta bahsedilen konular olmak üzere, Yeni Ay'ın gerçekleşeceği çarşamba günü ve takip eden perşembe günü, başlangıçlar yapmayın, kararlarınızı hayata geçirmeyin. 

Yeni Ay dönemleri Ay'ın ışığının en karanlık olduğu zamanlardır. Bu nedenle özellikle tam Yeni Ay günleri yeni bir başlangıç yapmamak gerekir. Dolayısı ile başladığınız işleri ilerde tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz. 

Bu hafta boyunca ve özellikle çarşamba ve perşembe günleri sonuçları uzun vadeyi etkileyebilecek başlangıçlar adına beklemek ve adım atmamak doğru olur. 

Harekete geçmek için cumartesi gününden itibaren sizin adınıza daha destekleyici enerjiler var.

Yeni Ay, sağlığınızı da kapsayan bir alanda gerçekleşeceği için, özellikle sinir sisteminize, alerjilere, eller, kollar ve omuzlarla ilgili sorunlara, ciğerlerinize ve bronşlarınıza bu aralar daha fazla dikkat edin. 

Hafta sonu Ay, Yengeç burcuna geçtiğinde, Merkür de karşı burcunuzda seyahate başlıyor. Evlilik, ortaklı alanlarınız, ortak işleriniz, eşiniz ve partnerinizle ilişkileriniz hafta sonu daha fazla gündeminizde olacak. 

Hafta sonu ikili ilişkilere ve iletişime çok daha yakın olacağınız için, gruplarla bir arada olmak yerine, sevdiğinizle beraber, bireysel program yapmak sizi daha rahatlatacak.

Sevgili Oğlak burçları, haftanın size ve sevdiklerinize güzellikle getirmesini dilerim. Yeni bir haftada buluşmak üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat