Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,025
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, pazartesi öğleden sonra 17.00 civarı gerçekleşecek Yeni Ay, eğitim, yurtdışı bağlantıları, seyahatler, yolculuk plan ve organizasyonları adına yeni gelişmeler getirebilir. Eğer eğitim, yayıncılık, ithalat ihracat gibi alanlarda çalışmalarınız varsa Yeni Ay dönemi size fırsatları ve değişim etkilerini sunabilir. 

Oğlak burcu bu hafta

Haftanın etkileri ağırlıklı olarak elde ettiğimiz her şeyi çalışma ve disiplinle elimizde tutabileceğimizi vurgulamakta. Bu nedenle neyi ele alırsanız alın, disiplinli ve organize olmaya gayret edin.

Çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Bu hafta Mars - Satürn'ün kavuşumu belirgin olacağı için özellikle sosyal alanlarınızda, aile büyükleriyle ilgili konularda, hedefleriniz ve planlarınız adına dikkatli olmanız gereken enerjiler var. Özellikle arkadaşlarla olan ilişkilerinizde dikkatli olun ve meseleleri büyütmeden hareket etmeye gayret edin.

Parasal konularda krediler ve benzeri alanlarda beklentileriniz varsa bu hafta sizi sevindiren gelişmeler olabilir. Fakat haftanın etkileri şartların değişime açık ve zorlayıcı olabileceğini vurgulamakta, bu neden hafta boyunca sizin için uzun vadeye yayılacak önemli konuları dikkatli ele almak ve mümkünse acele etmemek önemli.
 
Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat