Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,078
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak burcu, hafta başı çarşambaya kadar olan dönemde borç alacak dengeleriniz, bankalarla ilişkileriniz, kredi başvuruları veya bunlarla ilgili evrak işleri, sigorta işleri, miras veya nafaka gibi gelirlerinizle ilgili konular, kiralamalar veya komisyonlarla ilgili alanlar sizin adınıza öne çıkıyor. 

Diğer yandan, hafta başı ikili ilişkileriniz ve duygusal alanlarınızda durumlara çok yönlü bakmalı ve meseleleri büyütmeden, karşı tarafın açısından da görmeye çalışmalısınız. 

Bu hafta sonu gerileme hareketine girecek olan Merkür, sizin adınıza eşiniz, iş ortağınız ve her türlü ikili ilişki içinde olduğunuz kişilerle ilgili alanları etkileyecek. Merkür rötarı cumartesi başlamakla beraber, etkilerini çarşambadan itibaren hissetmeye başlayacaksınız. 

Bu nedenle çarşamba gününden itibaren, iş hayatınızda ortaklı alanlarınız, iş ortağınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalı, Merkür gerilemesinin etkin olacağı önümüzdeki 3 haftalık süreçte, ortaklı alanlarda yeni başlangıçlar yapmamalısınız. 

Özel alanlarınızda ise, eşinizle ilgili eski konuları Merkür tekrar gündeme getirebilir. Ayrıca geçmişte ilişkiniz olan bir kişi tekrar karşınıza çıkabilir. 

Bu hafta perşembe ve cuma günleri araştırma yapmak, seyahat planlamak, önünüzdeki dönem için organizasyon ve programlama için destekleyici olan enerjiler, hafta sonuyla birlikte, yeni adımlar, imzalar, kontratlar veya her türlü anlaşmalarda dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat