Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

1,072
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftasında Oğlak burcu neler yaşayacak öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.


Bu hafta çarşamba günü dolunay gerçekleşecek. Dolunay dönemleri içsel ve zihinsel olarak daha yoğun duygular içinde olduğumuz, tutkularımız ile hareket edebildiğimiz ve hayatımızda gölgeli alanların aniden ışık içinde kaldığı zamanlardır.

Dolunay süreçlerinde tutkulu ve duygusal davranış ve tepkilerimizi fazlasıyla yüksek perdeden ve kontrolsüz yapabildiği için, Dolunay öncesi gün ve dolunay günü, herhangi bir konuda önemli bir başlangıç yapmayı veya adım atmayı tavsiye etmem. 

Bu hafta çarşamba günü gerçekleşecek dolunay, salı ve çarşambayı başlangıçlardan ve önemli kararları almaktan ve hatta adım atmaktan uzak durarak geçirmek gerektiğini vurguluyor. 

Sevgili Oğlaklar, bu ayki dolunay sizin için arkadaşlıklarınız, dostluklar, sosyal çevreniz ve aile büyüklerinizle ilgili alanlarda gerçekleşiyor. Bu etki sizin sosyal konularınızda yeni durumlar içinde olabileceğinizi, farklı gruplar içine girebileceğinizi ve yakın zamanlarda çevrenizden destek alarak, yaşamınızda bekleyen, duran bir konuyu artık sonuçlandırabileceğinize işaret etmekte. 

Öte yandan aile büyükleriniz veya büyük kardeşlerle ilgili bir süredir sizi rahatsız eden bir durumla ilgili artık daha cesur ve radikal adımlar atabilirsiniz.
Bu hafta ve takip eden yaklaşık on günlük süreçte, sorumluluklarınız ve başkalarından beklediğiniz konu ve yükümlülükleri daha fazla irdeleyecek ve yaşam alanlarınızda sizi rahatsız eden kişi ve olayları da tüm gerçekliği ile daha net göreceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat