Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,567
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, pazar günü gerçekleşen Dolunay, sizin adınıza maddi konular, parasal beklentileriniz, kendi kazançlarınız alanlarında bekleyen duran konuları tamamlamanıza olanak sağlayacak. Verdiğiniz bir borç size geri gelebileceği gibi, bankadan parayla ilgili beklediğiniz haber gelebilir. Bu dönemde parasal dengelerinize yöneleceğiniz ve biriken ve bekleyen durumları sonuçlandırabileceğiniz bir süreç olacak.

Oğlak burcu bu hafta

Pazartesi günü yakın çevrenizle ilgili alanlarınızda ikamet edecek olan Ay, çarşamba gününe kadar parasal konularda yakınlardan gelebilecek destekler sizi rahatlatabilir. Diğer yandan bu süreçte ailenize veya kardeşlere destek vermeniz de söz konusu olabilecek. Her durumda haberleşme trafiğinizin artığı, kontaklarınıza dönük bir hafta başı yaşayacaksınız.

Çarşamba gününden itibaren kariyer konularında daha cesur adımlar atabilir, ev ve ailenizle ilgili üzerinde durmadığınız konuların gereksiz şekilde büyüdüğünü fark edebilir ve artık son noktayı koymak durumunda kalabilirsiniz. 

Çarşamba ve cuma günleri arası aktif ve hareketli olacak, ev, aile, iş derken bir çok konuyu ele almak durumunda kalabileceksiniz.

Cuma günü öğleden sonra Boğa burcuna geçen Ay, çocuklarla ilgili sorumluluklarınızı size tekrar hatırlatabilir. Diğer yandan özellikle bekar oğlaklar için ilişkiler ve partnerinizle ilgili kararlar gündeminizde olabilir. Kısa bir tatil planı, farklı bir organizasyon veya partnerinizden beklemediğiniz ama ilginizi çeken bir plan duyabilirsiniz. 

Hafta sonu boyunca duygusal alanlarda sürprizlere açık olan etkileriniz bir yandan da beslenmenize dikkat etmeniz, yağlı gıdalardan uzak durmanızın doğru olacağına işaret ediyor. Zira bu süreçte bedeniniz yağ depolamaya her zamankinden daha yatkın olacak.

Sevgili Oğlak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat