Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

2,396
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

Bu yıl ilişkiler adına dönüşüm etkileriniz hayli yoğun olacak. Evli Oğlaklar için karar verme süreçleri söz konusu. İlişkilerinizde eşiniz veya partnerinizin hayatında iş, aile veya bir tayin nedeniyle şartların değişerek yeni bir dönemi başlatma potansiyeli sizi de etkileyebilir. İlişkinizle ilgili karar vermek, var olan meselelerinizle yüzleşmek söz konusu. Eşinizin veya partnerinizin ailesi, yakınları gibi sizin dışınızdaki durumlar nedeniyle aranızda bir süredir devam eden sorunlar keskin kararlar almanıza neden olabilir. 

2016 yılı yaşamınızdaki ekonomik ve parasal durumların ilişkinize yansıma potansiyelini de taşıyor. Eşiniz veya sevdiğiniz biri ile başladığınız bir iş veya proje ile bağlantılı olarak yaşadığınız stres veya kendi gündelik kaygılarınızın beraberliğinize yansıma potansiyeli söz konusu. Bu yıl aşkta romantizm arayışınızdan ziyade huzur veya güven duygusu daha belirgin olacak. Sevdiğinizin size ne söylediğinden ziyade ne yaptığı ve ilişkiye nasıl bir katkıda bulunduğunu önemserken, sözlere değil, davranışlara önem vereceksiniz. Bu durum size hiçbir şey katmadığına, bir türlü değişmeden aynı sorunlarla yaşamak zorunda olduğunuz kişilerle yol ayrımına girmenize neden olabilir. Özellikle tutulma dönemleri olan Mart ve Eylül ayları ilişkilerde aniden keskin kararlar alma eğiliminiz de yükseliyor. 

Beraber olduğunuz kişilere zaman ayırmak, ailenize veya eşinize, partnerinize önem verdiğinizi hissettirmek sizin adınıza dikkat etmeniz gereken noktalar olacak. Zira ele aldığınız her şeyi ciddiyetle yapma eğilimleriniz şartların biraz zorlayıcı olmasıyla dengeyi bulmakta zorlanmanıza, parasal kaygılar, kariyer mücadeleleri ile boğuşurken, sevdiklerinizle dengeyi kaybetmenize neden olabilir ki, bu etki aşk adına ister bekar ister evli olun kendiniz için isteyebileceklerinizi partneriniz içinde uygulamanız gerektiğini size öğretebilir. 

2016 yılının hemen başında etkin olacak Merkür gerilemesi ilişkilerinizde iletişim kurmakta zorlanmanıza neden olabilir. Ocak ayı boyunca sadece ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara değil, sosyal alanlarınız adına da iletişim hassasiyetleriniz söz konusu. 

Şubat ayında burcunuza yerleşecek Venüs, aşkta hareketli zamanlara işaret etmekte. Dikkat çekici olacağınız bu süreçte özellikle bekar Oğlak'lar adına kısmetli bir dönem var. Eğer ilgisini çekmek istediğiniz, beğendiğiniz biri varsa, 15 Şubat - 7 Mart arasında eliniz kuvvetleniyor.

İlişkiler adına şanslı olacağınız diğer bir dönem 23 Mayıs - 13 Haziran arası. Bekar Oğlaklar için bu dönemde beraberlik yaşamak, ilişkiye başlamak için şanslı. Bu yıl evlilik veya ilişkinizi resmileştirmek için uygun zaman ise 7 - 30 Temmuz arası olarak görünüyor. 

Yılın son Merkür gerilemesi 19 Aralık'ta başlarken, sizin için hassas bir döneme işaret etmekte. Bu dönemdeki etkiler önceden başlayan bir ilişkiyi tekrar gündeme getirebileceği gibi, süregelen ilişkilerinizde sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Aralık ayında duygusal konuları iyi yönetmeniz gerekiyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat