Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcunu 2016'da para ve kariyer alanında neler bekliyor?

1,557
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcunu 2016'da para ve kariyer alanında neler bekliyor?

2016'da Şubat başından itibaren ortak kaynaklarınızdan, başkaları vasıtasıyla elde ettiğiniz gelirler açısından gelişmelere ve beklentilere daha açık olacaksınız. Bu yıl yılın ikinci ayından itibaren yılın ilk yarısı ağırlıklı olmak üzere maddi konulara dikkat etmekte fayda var. Bu etki yükselen burcu Oğlak olanlar için daha da etkili. Riskli yatırımlar, bilmediğiniz ve tecrübeniz olmayan alanlarda iş yapmak, kazanç beklemek adına 2016 yılı genel etkileri sizi tedbirli olmaya davet etmekte.

Bu sene kariyerinizden elde edeceğiniz gelirlerde çok çalışarak sonuç alabilmek öne çıkarken, acele kararlardan uzak durun. Maddi konularda bir karar verirken ayrıntılara dikkat edin. İdealist beklentiler, hayallerinizi gerçekleştirmek adına atacağınız dikkatsiz adımlar sizi zor durumda bırakabilir. Güvenli alanlarda kalmak, sahip olduğunuz kariyer veya parasal gelirlerinizi dengede tutmaya çalışmak daha öncelikli. 

İş değiştirirken veya finansal bir yatırım yaparken hiç bilmediğiniz alanlarda olmaya çalışın. Bildiğiniz, tecrübeli olduğunuz iş veya konularda başarılı olma potansiyeliniz risk almaktan çok daha güvenli olacaktır. 

28 Nisan - 22 Mayıs arası ile 19 Aralık'tan itibaren yıl sonuna kadar vergiler, vergi ve kamu borçları açısından beklemediğiniz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bu alanlarda önceki yıllara ait borçlarınız varsa bu yıl ödeme planlarınıza bu borçları da dahil etmek zorunda kalabilirsiniz. 

Öte yandan yıl boyunca kredi ve banka ilişkilerinize de yine dikkat etmek gerekmekte. Bankalardan kullanmayı planladığınız kredilerinizi iyi planlamalı, ödeme planlarınızı iyi incelemeli, faiz ve benzeri ek giderleri dikkatli incelemelisiniz. 

2016 yılının bahar aylarında, Nisan ve Mayıs'ta birçok gezegen aynı dönemde gerileme sürecinde olacak. Bu etki yatırım yapmak, önemli bir kariyer veya para işinizi başlatmak adına uygun değil. Özellikle 22 Nisan ile 22 Mayıs arası bu etki daha da vurgulu. İlerlemek, sonuç almak hayli güç olabilir. Dolayısı ile bu dönemi gelir gider dengenizi ayarlayarak ve dengede kalarak geçirmek akıllıca olur.

Mars, yılın ilk yarısında 20 Şubat ile 20 Eylül arasında ağırlıklı olarak kazançlar alanınızda. Gelirleriniz, parasal hedefleriniz adına daha hırslı ve aktif olabilirsiniz. Enerjiler sizi risk almaya itebilir. Fakat yılın genel enerjilerinin risk almayı desteklemediğini de unutmayın. Bu süreç içinde 17 Nisan ile 1 Temmuz arasında Mars'ın gerilemesi ile maddi konularda durağanlık, adımlarınızın sonucu alamama gibi etkiler yaşanabilir. Sakin olup, beklemede kalmanız gerekebilir.

Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa, yılın sonuna doğru Ekim ayından itibaren şans ve fırsatlara açık olacaksınız. Maddi konular ile kariyer açısından Ekim'den itibaren dengeler sizden yana işlemeye başlarken, yıl boyunca sizi daraltan alanlarda düzelme eğilimine geçecektir. Dolayısı ile yıllık maddi ve kariyer planlarınızı riskli ve bilmediğiniz alanlardan uzak durarak, beklentilerinizi de daha çok sonbahar ve Ekim'den itibaren yönetmeniz doğru olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat