Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,385
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, 8 Temmuz'da karşı burcunuza geçecek olan Merkür ile bu ay anlaşmalar, sözleşmeler adına hareketli bir ay geçireceksiniz. Geliştirmeniz gereken satış stratejileri, pazarlama teknikleri adına kendinizi yenileme ve ilerleme etkileriniz yoğun olacak. 23 Temmuz'a kadar sürecek bu dönemde ikili ilişkileriniz ve duygusal alanlarda da iletişime açıksınız. 

Eğer partnerinizle ilgili çözmeniz gereken önemli meseleler, konuşmanız gereken konular ve artık aydınlatmanız gerektiğine inandığınız alanlar varsa, 23 Temmuza kadar ilişkilerinizde daha net ve kararlı bir tavır hayatınıza hakim olacak. 

Ayın son dönemine kadar ilişkiler ve iş ortaklıklarınız adına düzenlemek istediğiniz konuları tekrar ele almak ve sonuçlandırmak adına desteklisiniz. Bu noktada unutmamanız gereken, öncelikle tepkisel olmamak gerekliliğidir. Ele aldıklarınızı daha geniş bir çerçeveden değerlendirmeye gayet edin.

27 Temmuz'da başlayacak Venüs Retrosu ise öncelikle aşk konularında hayata bakış açınızı yeniden düzenlemenizi talep edecek sizden. Bu dönemle birlikte ilişkilerde net kararlara doğru geçiş yapabilirsiniz. Ancak unutmayın ki Venüs retrosunda ilişkilerle ilgili belirsizlikler de artar, bu nedenle retro döneminde ki eylül ayına kadar devam edecek, daha çok ilişkiyi değerlendirmek doğru olacaktır. 

Ayın son haftası 23 ile 31 Temmuz arası, duygusal olarak kendinizi karmaşık hissedebilirsiniz. Bu süreçte keskin kararlar alma eğiliminiz artacak. Kendinizi ifade ederken bazı sorunlar ve yanlış anlaşılmalara eğiliminiz olacak ki özellikle ikili ilişkileriniz ve iş görüşmelerinde dikkatli olun. Ancak bu süreç maddi konularda hareketlenme, beklediğiniz alacakların tahsilatı, banka işlerinde gelişmeler, prim, komisyon gibi başkaları vasıtasıyla gelecek paralar açısından destekli olacak. Bir süredir beklediğiniz ve sabrettiğiniz konularda her ne olursa olsun sonuç almaktan yana olacaksınız. 

Sevgili Oğlak burcu, Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat